Projelerimizden Bazıları

  • KELEBEKİA
  • KELEBEKİA
  • KELEBEKİA
  • KELEBEKİA
  • KELEBEKİA

İstanbul Anadolu yakasının yapılan yatırımlar ile yakın gelecekte parlayan yıldızı olacak Sancaktepe sınırları içerisinde bulunan KELEBEKIA konum olarak kolay ulaşım imkanı sağlamakla birlikte, sağladığı sosyal imkanlar ile de rahat ve güvenilir bir yaşam imkanı sağlamaktadır.   Konsept bir site olan KELEBEKIA tasarım ve kalitesiyle göz doldurmaktadır. Elit site ve işletmelerin vazgeçilmezi olarak ön plana çıkan ICS TEMİZLİK A.Ş, bir seneyi aşkın bir süredir temizlik hizmeti verdiği KELEBEKIA'da başarılı çalışmalarını sürdürmektedir.

ICS TEMİZLİK A.Ş. olarak 2013 yılı başlarından beri devam eden hizmetlerimiz  genel temizlik ve ek hizmetler  kapsamında iki aşamalı olarak sürdürülmektedir.  Verilen hizmetler mutlak memnuniyet ve sonuç odaklı çalışma prensipleri ile başarıyla sürdürülmekte olup verilen hizmetlerin geliştirilmesi adına eğitim ve gelişim programları dahilinde hizmet sürdürülmektedir.

Kelebekia'da Temizlik Yönetimi
KELEBEKIA sitesinde oluşturulan, şirket yönetim ve idari ofisimizde  kanuni ve idari yönden işin işleyişini aksatmayacak , anlık haberleşme, sevk ve idarenin sağlanabildiği tüm imkanlar sağlanmış olup proje sorumlusu  tarafından başarılı bir şekilde idare edilmektedir. Hizmet vermekte olduğumuz tüm işletmelerde olduğu gibi KELEBEKIA da bulunan idari ofislerimiz hizmet veren olarak bizlere ve hizmet alan olarak KELEBEKIA vizyonuna uygun kurgulanmıştır. Anlık haberleşme ve yerinde yönetim hizmeti sonuç ve zaman faktörlerine etki eden iki temel unsurdur.

Kelebekia'da Temizlik Hizmetleri
SİNPAŞ KELEBEKİA SİTESİ   ikamet eden yaklaşık  1.500 seçkin ev sahiplerine vermiş olduğumuz temizlik hizmeti tarafımızca atanan profesyonel kadro ile günlük, haftalık, aylık ve yıllık olarak hazırlanan iş planları dahilinde sürdürülmektedir.  Bu zor, ancak onurlu görevin ifasında %100 müşteri memnuniyeti  ilkemiz  bizi başarıya taşıyan önemli unsurlardan bir yılı aşkın süredir  sürdürdüğümüz hizmeti aynı ilke ve kalite politikalı dahilinde sürdürmekteyiz. 08:00 – 17: 00 saatleri arasında vermiş olduğumuz hizmet esnasında  daha dinç ve dinamik bir çalışma imkanı sağlamak amacıyla 1 saatlik yemek molasının yanı sıra öğleden önce ve sonra olmak üzere 1 saatlik çay molalarıyla yoğun çalışan ekibimizin yeterli oranda dinlenme ve ihtiyaçları sağlanmaktadır.

Kelebekia'da Makine Ekipman
ICS TEMİZLİK A.Ş. olarak hizmet veren profesyonel ekibimizin imkan ve kabiliyetlerini arttıran, iş gücünü ve verimliliğini üst seviyelere taşıyan, mevcut teknolojik imkanları  hizmete en iyi şekilde entegre eden, sürekliliğini takip eden çalışma prensiplerimiz, temizlik hizmetlerine ayrı ivme kazandırmıştır.

KELEBEKIA temizlik ekibimize tahsis etmiş olduğumuz  binicili ve iticili otomat parkuru bina içi ve dış cephe temizlik araçları vb. bir çok araç ve makine  ile geniş bir parkura sahiptir.

Kelebekia'da Eğitim ve Denetim
KELEBEKIA sitesin  de başarının devamlılığı, hizmet kalitesinin arttırılması ve sürekli gelişim prensibimize bağlı olarak tüm personellerimize periyodik iş eğitimleri bünyemizde bulunan yetkili ekip tarafından, iş güvenliği ve buna bağlı ilk yardım, yangın, doğal afet vb. konularda ki eğitimleri tarafımızca yetkilendirilen görevliler tarafından, kişisel gelişim, kendini ifade, iletişim vb. konulardaki eğitimleri ise uzman ekibimiz tarafında sağlanmaktadır. Eğitime ve gelişime önem veren hizmet anlaşımız başarıyı yakalamamızda ki önemli unsurlar arasında görülmektedir.

Personel ve iş denetimlerimizde periyodik olarak denetim ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Denetimlerimiz proje ve personel bazlı olmak suretiyle iki aşamalı olarak yürütülmektedir.

Proje bazlı denetimlerimiz verilen hizmetin genel değerlendirmesinde önem arz etmekle birlikte, personel bazlı denetimlerimiz performans yönetimi ve oluşabilecek muhtemel eksikliklerin önceden tespiti ve önlem alınması hususunda önem arz etmektedir. Tarafımızca yapılan denetimler anlık olarak değerlendirilmekte ,  görülen aksaklıklara dair iş planı yayınlanmakta ve analiz raporları dahil tüm hususlar idare ile paylaşılmaktadır.

Kelebekia'da İş GÜvenliği
KELEBEKIA vermiş olduğumuz hizmet, kalite politikalarımız gereği  iş güvenliği ve işçi sağlığı ile ilgili tüm kanun ve yönetmeliklere uygun olarak yürütülmekte , denetlenmektedir.

Çalışanlarımız sağlık ve güvenliği önceliğimizdir. Bu kapsamda risk analizlerinin yapılması, gerekli önlemlerin alınması, eğitimlerin verilip sertifikalandırılması, periyodik muayenelerin yapılması vb. tüm ilgili konular olması gereken çerçevede değerlendirilmektedir.

© 2014 - ICS | Entegre Çözüm Merkezi - Temizlik, Güvenlik - Her hakkı saklıdır.

Başa Dön